עורך דין ביטוח סיעודי

עו"ד ביטוח סיעודי 

אף אדם לא יכול להתכונן לאירוע פתאומי שיהפוך אותו לסיעודי. תאונות קורות ואי אפשר לדעת מתי או איך וכמובן שאנשים מבוגרים חווים הדרדרות במצב הבריאותי שלהם. אין זה פשוט להתמודד עם המצב וכמובן שרוב הנטל של ביצוע פעולות לוגיסטיות או בירוקרטיות מוטל על כתפיהם של בני המשפחה. יש מקרים שבהם הם ירגישו שקופות החולים או המוסד לביטוח לאומי מערימים קשיים וזה יהיה הסימון שלהם לפנות אל עורך דין ביטוח סיעודי שיסייע להם וייצג אותם מול גופים אלה במקרה המאתגר שקרה להם וטרף את הקלפים. עורכי דין יידעו איך לפעול ואיך לפנות כדי שהלקוח יקבל את המענה הדרוש.

איך יכול לעזור עורך דין ביטוח סיעודי?

כאשר אדם הופך להיות במצב סיעודי צריך לעדכן בכך כמה וכמה גופים – קופת החולים שלו, המוסד לביטוח לאומי ואם הוא היה מבוטח גם באופן פרטי הרי שצריך גם לעדכן את חברת הביטוח במצב החדש. כל אחד מהגופים האלה אמור לעדכן את הסטטוס של המבוטח ולשלם לו על פי פוליסות הביטוח שיש לו אצלם. התנהלות של אדם סיעודי עולה לא מעט כסף ומהסיבה הזאת אנשים רבים דואגים להיות מבוטחים וכך הנטל הכלכלי לא נופל על אף אחד מבני המשפחה או מעתודות כספיות. עורך דין ביטוח סיעודי יכול לסייע בהתנהלות מול חברות הביטוח ובמיצוי הזכויות.

החשיבות של מיצוי זכויות בנושא ביטוח סיעודי

כאמור, מה שחשוב בנושא של הפיכת אדם לסיעודי היא הפיצוי הכספים מטעם הגופים המבטחים אותו, שכן עיקר ההתנהלות סביב עניין זה תהיה בפן הכלכלי. אם חשים שגופים אלה מנסים להתנער, להערים קשיים או אפילו להתחמק מתשלום – לא יהיה מנוס מפנייה אל עורך דין ביטוח סיעודי שיסייע וייצג את הלקוחות שלו מול חברות הביטוח וכל מי שצריך על מנת שהוא יקבל את המגיע לו ולא יצטרך להתמודד עם הוכחות או טרטורים.

מחפשים עורך דין שעוסק בביטוח סיעודי? פנו אל משרד עורכי הדין ימית מוריה ישראל וקבלו את כל המענה והמידע הקונקרטי הדרוש לכם.

עו"ד ביטוח סיעודי
ליצירת קשר בנושא עורך דין ביטוח סיעודי השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
נגישות