לקבל את כל הזכויות הרפואיות והפיצוי הכספי
המגיעים לך מתאונת הדרכים

אחרי 12 שנות ניסיון של יצוג נפגעים בתאונות דרכים, הצוות שלי ואני נעזור לך לזכות בפיצוי מחברות הביטוח והביטוח הלאומי

מליון ש"ח של כספי פיצויים שלקוחותי זכו עד היום
0

הירשם לקבלת שיחת ייעוץ

חברות הביטוח הן עסק, והן לא ממהרות לשלם לך.

כל החיים, חודש אחרי חודש, אנחנו משלמים לחברות הביטוח בדיוק לרגע הזה. לרגע בו חווינו תאונת דרכים ועכשיו אנחנו צריכים את העזרה שלהם, כדי לשלם על הטיפולים הרפואיים, על הכאב והסבל שנגרם לנו, או חלילה נכות שנגרמה לנו.

הבעיה היא שחברות הביטוח הן עסק, הן מעוניינות להגדיל את הרווחים ולהפחית את ההוצאות. זו הסיבה שהן לא תמיד ממהרות לפצות אותנו, הלקוחות.

מנסיוני אני יכולה לומר שלעיתים בתיקים פשוטים מאוד לא חייבים לקחת עורכי דין. אך כאשר מדובר בתביעה ביטוחית, אפילו מעט מורכבת, כל אדם חייב לגייס לצידו איש מקצוע שידע לכוון אותו לניהול נכון של התביעה, להמליץ על התנהלות נכונה לתביעה ולהדריך כיצד להימנע מטעויות שעשויות לפגוע בקבלת הפיצוי המגיע לו.

מול התביעה שלך, עומדים צי של עורכי דין מנוסים.

כדי להתמודד מול חברות הביטוח -
אתה צריך להשוות כוחות

חברות הביטוח והמייצגים שלהם בבתי המשפט, מכירים את כל התקנות וכל החוקים, זו הסיבה שחשוב לדעת שכשאתה מתמודד מולם אתה זקוק לייצוג המשפטי הטוב ביותר כדי להשתוות ליכולות שלהם.

וזה אומר שאתה צריך ייצוג של עורך דין מומחה בתחום בעל ידע רב, ניסיון שהצטבר במהלך השנים, שחווה התמודדויות עם מקרים שונים ומורכבים.

12 שנות ניסיון

ומעל ל-31,370,000 ש"ח

של כספי פיצויים ששולמו ללקוחותי

מי אני?

שלום,
שמי ימית מוריה ישראל ואני עו"ד המתמחה בנזקי גוף, בבעלותי משרד עורך דין פרטי המתמחה בתחום זה עם ניסיון של מעל ל-12 שנים.

חשוב לי להתחיל ולהגיד שבחרתי בתחום הזה כי אני מרגישה שזו עבודה עם שליחות. עם כל פיצוי שאני מביאה ללקוח אני מתמלאת תחושת סיפוק כשאני יודעת שהלקוח שלי קיבל פיצוי הולם לנזק שנגרם לו. 

אני לא נרתעת ממאבקים לטובת הלקוח שלי, פועלת למען טובתו הכלכלית של הלקוח ומשתדלת תמיד שלא לגרור אותו להוצאות מיותרות. 

חשוב לדעת שכדאי להצליח מעבר לנחישות, לידע ולניסיון נדרשים כלים.
אני עובדת עם הרופאים המומחים הטובים ביותר בכל תחום ותחום, אשר מייעצים לי בכל תיק ואנו בוחנים יחדיו ומעריכים את המצב הרפואי, כך שאנחנו מגיעים מוכנים ומבוססים לתביעה. 

עד היום נתקלתי בכל כך הרבה תאונות, במקרים שונים, פגיעות מרובות, ואני יכולה לומר שכל תיק כמעט הסתיים בניצחון ובפיצוי משמעותי שהלקוח שלי קיבל.
ככה זה כשעובדים מתוך תחושת שליחות ואהבה למקצוע.

בנוסף לזאת אני פעילה בלשכת עורכי הדין ומשמשת כמ"מ יו"ר ועדת הביטוח הלאומי, בה אנו יוצרים קשר הדוק עם הנהלת המוסד לביטוח לאומי על מנת להבטיח שירות טוב ללקוחות משרדי עורכי הדין, כמו כן אני משמשת כיו"ר כתב העת של לשכת עורכי הדין וכן הנני יועצת משפטית בתחום ללשכת סוכני הביטוח.

צפו בראיונות שנתתי
המסבירים מה הפעולות שחייבים לעשות לאחר תאונת דרכים

אלו שלושת השלבים
לניהול התיק שלך בהצלחה

1

פגישת יעוץ ראשונית אליה אבקש ממך להגיע עם כל המסמכים הרפואיים ואחרים הקשורים לתאונה, במהלך הפגישה נלמד את מקרה התאונה והמצב הרפואי שנגרם בעקבותיה, נבנה אסטרטגיה למימוש זכויותיך המשפטיות והרפואיות תוך מציאת פתרונות יצרתים לצרכיך ולמצבך.

2

אני מנהלת את התביעה, לרוב מתחילה במו"מ מול חברת הביטוח, בצירוף כל האסמכתאות, המסמכים הרפואיים ובהתבסס על חוות הדעת והיעוץ שאני מקבלת ישירות מהרופאים המומחים שעובדים איתי, ככל והמו"מ מתקדם ואנו מקבלים את הפיצוי לו אנו סבורים כי ראוי לקבל בנסיבות העניין נוכל לסגור את התיק ולקבל במהרה את כל הפיצויים ישירות לחשבונך. 

3

במידה וההצעה המתקבלת מחברת הביטוח אינה עולה בקנה אחד עם הערכתנו את שווי התיק, אנו מגישים במהרה כתב תביעה לבית המשפט ומנהלים את התביעה בהתבסס על הידע, הנסיון, החומר הרפואי, היעוץ מאת המומחים, הפסיקה הנהוגה והמקובלת במשפט במקרים דומים. עם סיום ניהול המשפט כספי הפיצויים מועברים ישירות לחשבונך. 

השאלה האמיתית היא מה יש לך להפסיד?

בתאונות דרכים שכר הטרחה הינו באחוזים מהפיצוי שתקבל ונגבה אך ורק בסוף הטיפול בתיק – כך שאין לך מה להפסיד, תן לנו לעבוד ואת השכר שלנו נקבל ממה שנשיג עבורך. כמו כן שיעור האחוזים קבוע בחוק ומשרדנו גובה אך ורק לפי הקבוע בחוק.

במידה ועברת תאונת דרכים לאחרונה חשוב שתדע שעליך להגיב מהר ובצורה מדויקת ונכונה. עליך לגייס עו"ד מתאים המתמחה בתחום ולהתחיל להניע את "גלגלי המכונות" של חברת הביטוח ושל הביטוח הלאומי.

כל התמהמהות וצעד שאינו מחושב בקפידה יכול לפגוע בזכויות המגיעות לך בעתיד. חשוב לשמוע מספר דעות ורעיונות על איך למצות את הזכויות המגיעות לך.
זו הסיבה שאני מעניקה למי שזקוק שיחת ייעוץ ללא עלות, כל מה שצריך לעשות הוא לרשום את הפרטים שלך בטופס למטה ואני או נציג מטעמי יחזור אליך ממש בקרוב.

הירשם לקבלת שיחת ייעוץ

נגישות